FAQ, najczęściej zadawane pytania


Dlaczego mam wybrać EyeAgent?

Nie ma innego tak skutecznego i innowacyjnego rozwiązania na rynku. EyeAgent umożliwia wygodną, sprawną a przede wszystkim zdalną kontrolę dowolnego komputera. Jest łatwy w obsłudze, zaprojektowany dla każdego.

Jakie informacje zapisuje?

Zapisuje wszystko co zostało napisane na klawiaturze. Archiwizuje zrzuty ekranu - czyli to co w danej chwili jest widoczne na ekranie monitora (możiwe jest ustawienie częstotliwości). Wszystkie informacje otrzymujesz z dokładną datą i godziną kiedy miały miejsce.

Jakie wymagania sprzętowe ma EyeAgent?

Oprogramowanie współpracuje z wszystkimi popularnymi systemami operacyjnymi Windows 2000 / 2003 / XP / Vista / 7 oraz 8. Sprawdzając wyniki pracy EyeAgent'a uzywamy dowolnej przeglądarki intertnetowej (takie programy wchodzą w skład Twoich zasobów systemowych darmowych jak również komercyjnych).

Czy potrafi odczytać dane z przeszłości?

Niestety nie. EyeAgent działa od czasu jego zainstalowania. Uzyskanie danych dotyczących czasu przeszłego nie jest możliwe.

Na jakiej zasadzie działa EyeAgent?

Instalujesz oprogramowanie i czekasz na rezultaty. Po dowolnym czasie powracasz na obserwowany komputer, poprzez panel EyeAgent zgrywasz dane do folderu aplikacji. Dane przy przenoszeniu do folderu automatycznie usuwane są z miejsca gdzie były gromadzone do tej pory.

Czy EyeAgent nie jest wykrywany przez programy antywirusowe?

Oczywiście, nie jest. Dane przenoszone są, a z poprzedniej lokalizacji kasowane - również w przypadku wysyłki mailowej. Takie rozwiązanie gwarantuje max. skuteczności i dyskrecji.

Na ilu komputerach można zainstalować EyeAgent?

Licencja EyeAgent'a jest przypisana do maksymalnie 3 komputerów. W interesie Użytkownika jest utrzymanie faktu posiadania programu EyeAgent w tajemnicy - jest to warunek skuteczności działań związanych z monitoringiem. Aby oprogramowanie działało konieczne jest połaczenie komputera z Internetem, online sprawdzana jest aktualność licencji Użytkownika.